تصویر موقت

فرقی نمی‌کند شرکتی معظم باشید یا کسب‌و‌کاری کوچک را هدایت کنید، آدفا بهره‌وری شما را با دسترسی کارمندان‌تان در هر کجا که هستند به اطلاعات مورد نیاز در شرکت‌تان فراهم می‌سازد.

با راهکار دسترسی از راه دور آدفا تنها کافی است به اینترنت یا اینترانت دسترسی داشته باشید تا در هر کجا و هر زمان از سرعت، سادگی و امنیت دسترسی از راه دور لذت ببرید. با ما فاصله شما با اطلاعات و سرویس‌های موجود در شرکت‌تان هر کجا که باشید تنها یک کلیک است.

این تنها مربوط به شما و یارانه شخصی‌تان نیست. برقراری ارتباط بین شعب سازمانی برای استفاده از نرم‌افزارهای يكپارچه به ویژه اگر بین این دفاتر عدم یکپارچگی در زمینه سیستم عامل نیز وجود داشته باشد پیچیده است. اوضاع وقتی پیچیده‌تر می‌شود که تامین اینترانت یا اینترنت با سرعت مناسب هزینه قابل توجهی به سازمان تحمیل کند. اما در واقع این مشکل با خدمات آدفا حل شده است:

نرم افزار CITRIX با تبدیل خروجی هر برنامه به فرمتhttp تمام اطلاعات را در این قالب منتقل می‌کند و مشکلات نرم‌افزاری و ناهمسانی آن‌ها را حل کرده است. در واقع CITRIX با قرار دادن یک واسط (Browser) بین محیط‌های ناسازگار، اطلاعات را برای همه کاربران در هر جا که باشند با سرعت مناسب قابل استفاده می‌کند.

افزون بر این، با بکارگیری CITRIX برنامه‌هاي تحت ويندوز و تمامی پردازش‌ها در سمت سرور انجام می‌شود و به واسطه مرورگر برای کاربران ارسال می‌شود. از همین رو اجرای برنامه‌ها نيازی به سخت افزار قوي در سمت کاربر ندارد.

راه کار دیگر استفاده از قابلیت ترمینال سرور و TS gate way ماکروسافت می باشد که برروی بستر اینترنت بسته های Rdp ارسال می شود و پردازش برنامه ها همانند نرم افزار CITRIX سمت سرور قرار می گیرد.