محصولات آدفا
  • محصولات حوزه‌ی امنیت
  • محصولات حوزه‌ی سرور (Server)
  • محصولات حوزه‌ی ذخیره‌سازی
  • محصولات حوزه‌ی شبکه
  • محصولات حوزه‌ی کلاینت (Client)

محصولات حوزه‌ی امنیت

1. کسپرسکی (Kaspersky)

آدفا در زمینه مشاوره، تامین و فروش انواع محصولات شرکت کسپرسکی، آماده خدمت‌رسانی به شماست. بر اساس رده‌بندی سایت Top Ten Reviews ، در حال حاضر آنتی­ ویروس کسپرسکی یکی از سه ضدویروس برتر دنیاست. ما محصولات این شرکت را بر اساس نیاز و اندازه کسب و کار شما، کوچک، متوسط، بزرگ و خیلی بزرگ، پیشنهاد می‌دهیم. آدفا تا امروز ارائه خدمات مرتبط با کسپرسکی را به بیش از 150 سازمان و موسسه ارائه کرده است.

از بزرگترین مزیت های این آنتی ویروس استفاده از قابلیت آپدیت کلید برنامه ها بدون دخالت WSUS مایکروسافت و همین طور تهیه گزارش گیری از اطلاعات سیستم های موجود در سازمان می باشد.

2. سایبروم (Cyberoam)

آدفا تا امروز از محصولات سایبروم در پروژه­های متعدد مرکز داده و شبکه استفاده کرده است. سرمایه‌های انسانی مجرب ما با استفاده از محصولات سایبروم، تاکنون راهکارهای متعددی بر اساس نیازهای مشتریان در حوزه­هایUTM، فایروال، شبکه خصوصی مجازی (VPN)، مدیریت پهنای باند، مدیریت چندلینکی، آنتی­ ویروس، Anti Spam، سیستم جلوگیری از نفوذ، سیستم فیلترینگ وب، فایروال­های نرم­ افزاری و راه اندازی اکانتینگ بر اساس قابلیت اتصال به Domein و بازخوانی کاربران اکتیو و… ارائه داده­ اند.

محصولات حوزه‌ی سرور (Server)

یکی از تخصص‌های آدفا انتخاب و تامین تخصصی بهینه‌ترین سرورهای اچ.پی. و آی.بی.ام. بر پایه نیاز مشتری است. ما  امروز سهم قابل توجهی از بازار این محصولات را در داخل کشور در دست داریم.

ما تعهد می دهیم که تمامی قطعات عرضه شده از طرف شرکت آدفا اصلی است. شما می توانید کد محصول را  با کد ارائه شده در سایت شرکت سازنده مطابقت دهید.


سرورهای HP

HP

سرورهای Proliant اچ.پی. از محبوب‌ترین سرورهای مورد استفاده در جهان هستند که در نسل‌های مختلف به بازار ارائه شده است. تا به حال نه نسل از این سرورها روانه بازار شده است که آخرین نسل آن سرور G9 است. این سرورها به‌طور کلی در دو دسته Tower Sever (سرورهایی که می توان بصورت Tower و بدون قرارگیری در رک از آن‌ها استفاده کرد) و Rack Server (سرورهای قابل Mount  در رک) قرار می‌گیرند. تامین سرورهای اچ.پی. از طریق آدفا تضمین کننده دسترسی شما به تجهیزات اصلی اچ.پی. است.

 

 

 


سرورهای IBM

IBM

سرورهای آی.بی.ام. پر فروش ترین سرورها طی سال‌های اخیر بوده‌اند. این برند پرسابقه و معتبر به مدد دانش منحصر به فرد خود، سرورهای کارا و پایدار را با تنوع بسیار زیادی فراهم کرده است. آدفا نیز به واسطه استفاده وسیع از این سرورها در پروژه‌های خود، بر روی این سرورها تسلط کامل دارد و در مشاوره و تامین آنها یاری رسان شما است.

 

 

محصولات حوزه‌ی ذخیره‌سازی

سامانه SAN

SAN

از جمله تجهیزات اصلی ذخیره‌سازی است که در سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف با توجه به نوع ساختار سرویس ها و نوع کاربری مورد استفاده قرار می‌گیرند تا باعث افزایش سرعت ، فضا و دسترسی شوند.

شرکت آدفا در این زمینه تجهیزات ای.ام.سی. (EMC) و آی.بی.ام. (IBM) را به شما توصیه کرده آن‌ها را در اختیار شما قرار می دهد. تنوع و کیفیت محصولات این دو برند نیاز هر سازمانی را در زمینه ذخیره‌سازی به بهترین نحو تامین می‌کند.

 

 

 


محصولات ذخیره‌سازی EMC

EMC

آدفا در حوزه SAN معمولاً به مشتریان خود محصولات EMC را به عنوان بزرگ‌ترین شرکت ارائه‌کننده سیستم‌های ذخیره‌سازی داده‌های کامپیوتری جهان پیشنهاد می‌کند. البته باید در نظر داشته باشید که عملیات انتخاب محصول، سفارش کالا، نصب فیزیکی، پیکربندی و راه‌اندازی محصولات EMC بسیار پیچیده و تخصصی است. آدفا با بکارگیری متخصصان آموزش‌دیده و مجرب خود در این زمینه بهترین پیشنهاد را با ارزان‌ترین قیمت خرید و سریع و بهینه‌ترین شیوه نصب و استفاده به شما ارائه می‌دهد. از عمده ترین مزایای برندها دارا بودن the ring می‌باشد که می‌توان با استفاده از سه نوع هارد دیسک 1)SAS 2)NLSAS 3)SSD بهترین بهره‌وری از فضای مورد نیاز و همین طور IOPS را از مجموعه به عمل آوریم.

 

 

 


محصولات ذخیره‌سازی IBM

IBM

از دیگر راهکارهایی که شرکت آدفا در زمینه‌ی ذخیره‌سازی و شبکه‌های SAN ارائه می‌دهد، بسته‌ای شامل Total Solution بر اساس نوع مشتری و نیازهای آن ‌اعم از SMB و Enterprise با استفاده از محصولات IBM است. ما در این زمینه نیز تجارب خوبی کسب کرده ایم.

 

 

محصولات حوزه‌ی شبکه

محصولات Legrand

محصولات لگراند (Legrand)

این برند بزرگ به عنوان یکی از محبوب ترین برندهای تامین کننده تجهیزات Passive در بازار جهانی فعالیت می‌کند. آدفا با تامین طیف متنوعی از محصولات لگراند دسترسی ساده و سریع شما به این محصولات را تضمین می‌کند تا در زمان مناسب تجهیزات خود را دریافت کنید.

آدفا محصولات لگراند را در حوزه سیستم های مدیریت کابل (ترانکینگ، کف کاذب و…)، الکتریکال و حتی شبکه های دیتا، پیشنهاد می‌کند.

با پیاده‌سازی این محصول توسط تیم های اجرایی متخصص و مجرب آدفا، هارمونی زیبایی در ظاهر و زیرساخت شبکه شما ایجاد می‌شود.


محصولات Telegartner

محصولات تله‌گارتنر (Telegärtner)

آدفا در حوزه آدفا با توجه به نیاز برخی از مشتریان و با اتکا به سابقه خود در پروژه‌های شبکه و زیرساخت، نمایندگی رسمی فروش و توزیع محصولات تله‌گارتنر (Telegärtner) در ایران را نیز بر عهده گرفته است آدفا در طول مدت کوتاهی از محصولات گسترده پسیو مسی و نوری این شرکت شامل محیط‌های اداری، صنعتی و نیز محصولات پسیو ویژه مراکز داده در بیش از 20 پروژه مرکز داده و شبکه بزرگ استفاده کرده است.


محصولات Cisco

محصولات سیسکو (Cisco)

با توجه به جایگاه جهانی سیسکو در زمینه ICT، شرکت آدفا در طراحی، تامین تجهیزات و اجرای پروژه های شبکه و مرکز داده خود از این محصولات در سطحی تخصصی بهره می‌گیرد. متخصصان آدفا دارای گواهینامه‌های بین‌المللی سیسکو بوده و تجربه راه اندازی بیش از 200 پروژه موفق مبتنی بر این محصولات را دارا هستند.

این پروژه ها شامل: Switching, Routing, VOIP, Security و … است.

در واقع، محصولات سیسکو رایج‌ترین تجهیزات مورد استفاده در لایه‌های مختلف شبکه در سرتاسر دنیا هستند. اگر شما یک شبکه کیفی برای کسب‌و‌کارتان حیاتی است پیشنهاد ما استفاده از این تجهیزات است.

آدفا متناسب با نیازهای شما انواع تجهیزات اصلی سیسکو را در حداقل زمان ممکن فراهم می‌کند.

محصولات حوزه‌ی کلاینت (Client)

اگر زیرساخت مناسب شبکه دارید، پیشنهاد آدفا استفاده از تین کلاینت و زیروکلاینت به جای PCهای معمول جهت افزایش امنیت شبکه، کاهش ریسک، مصرف بهینه انرژی و کاهش هزینه های زیرساختی و نیز هزینه‌های نگهداری است.


دیاگرام Zero Client

ZERO CLIENT

آدفا یکی از شرکت‌های مطرح ایران در ارائه محصولات مرتبط با این حوزه است:

آدفا محصولات زیر را در حوزه زیرو کلاینت ارائه می‌دهد:

محصولات شرکت Atrust (مدل w100) و خانواده Wyse از شرکت Dell (مدل P25). مزیت آدفا در این زمینه ارائه مکرر این محصولات به مشتریان گوناگون است. این امر موجب شناختی قابل قبول در این حوزه توسط سرمایه‌های انسانی ما شده است.

 

 


Thin Client

THIN CLIENT

آدفا محصولات زیر را در حوزه تین کلاینت ارائه می‌دهد:

محصولات شرکت HP (مدل t510) و خانواده Wyse از شرکت Dell (مدل C10LE) م

در این زمینه نیز ارائه مکرر این محصولات به مشتریان گوناگون مزیت آدفا بشمار می‌آید.

 

 


مینی پی.سی. Mini PC 3700

مینی پی.سی. Mini PC 3700

با استفاده از مینی پی.سی. ها می‌توان کارایی یک پی.سی. را در قالب یک دستگاه کوچک در اختیار داشت. علاوه بر فضای بسیار کمتری که مینی پی.سی. ها اشغال می‌کنند مزایای دیگری نیز نسبت به پی.سی. های معمولی دارند. مزایایی مانند «مدیریت فضای دفتری و اتصالات کابلی با توجه به امکان نصب در پشت مانیتور»، «کاهش هزینه های جاری به دلیل مصرف انرژی کمتر»، «حذف آلودگی صوتی به دلیل عدم استفاده از فن در سیستم خنک کننده» و «عمر بالا به دلیل عدم استفاده از قطعات متحرک مکانیکی». آدفا با آزمایش مینی پی.سی. های مختلف و گزینش مدل های متناسب با نیازهای بازار ایران یکی از معدود شرکت‌هایی است که می‌تواند نیازهای شما در این زمینه را برآورده کند.

 

 

 


مینی پی.سی. Mini PC 2500

مینی پی.سی. Mini PC 2500