محصولات حوزه‌ شبکه

محصولات لگراند (Legrand)

این برند بزرگ به عنوان یکی از محبوب ترین برندهای تامین کننده تجهیزات Passive در بازار جهانی فعالیت می‌کند. آدفا با تامین طیف متنوعی از محصولات لگراند دسترسی ساده و سریع شما به این محصولات را تضمین می‌کند تا در زمان مناسب تجهیزات خود را دریافت کنید.

آدفا محصولات لگراند را در حوزه سیستم های مدیریت کابل (ترانکینگ، کف کاذب و…)، الکتریکال و حتی شبکه های دیتا، پیشنهاد می‌کند.

با پیاده‌سازی این محصول توسط تیم های اجرایی متخصص و مجرب آدفا، هارمونی زیبایی در ظاهر و زیرساخت شبکه شما ایجاد می‌شود.

محصولات تله‌گارتنر (Telegärtner)

آدفا در حوزه آدفا با توجه به نیاز برخی از مشتریان و با اتکا به سابقه خود در پروژه‌های شبکه و زیرساخت، نمایندگی رسمی فروش و توزیع محصولات تله‌گارتنر (Telegärtner) در ایران را نیز بر عهده گرفته است آدفا در طول مدت کوتاهی از محصولات گسترده پسیو مسی و نوری این شرکت شامل محیط‌های اداری، صنعتی و نیز محصولات پسیو ویژه مراکز داده در بیش از 20 پروژه مرکز داده و شبکه بزرگ استفاده کرده است.

محصولات سیسکو (Cisco)

با توجه به جایگاه جهانی سیسکو در زمینه ICT، شرکت آدفا در طراحی، تامین تجهیزات و اجرای پروژه های شبکه و مرکز داده خود از این محصولات در سطحی تخصصی بهره می‌گیرد. متخصصان آدفا دارای گواهینامه‌های بین‌المللی سیسکو بوده و تجربه راه اندازی بیش از 200 پروژه موفق مبتنی بر این محصولات را دارا هستند.

این پروژه ها شامل: Switching, Routing, VOIP, Security و … است.

در واقع، محصولات سیسکو رایج‌ترین تجهیزات مورد استفاده در لایه‌های مختلف شبکه در سرتاسر دنیا هستند. اگر شما یک شبکه کیفی برای کسب‌و‌کارتان حیاتی است پیشنهاد ما استفاده از این تجهیزات است.

آدفا متناسب با نیازهای شما انواع تجهیزات اصلی سیسکو را در حداقل زمان ممکن فراهم می‌کند.