طراحی,ساخت و اجرای مرکز داده


از سال ۸۷ در طراحی، ساخت و اجرای برخی از بهترین مراکز داده ایران با مشتریانی بزرگ نقش داشته‌ایم. در همراهی با آدفا خواهید دید که چطور همکاری مشترک ما بهره‌وری شما را افزایش خواهد داد.

این اطمینان، حاصل سال‌ها کار نظام‌مند و ارتباط پیوسته با مشتریان است. وقتی شما از مرکز داده آدفا استفاده می‌کنید، سرویس‌ها در هر ساعت شبانه روز و در هر کجا در خدمت شما خواهند بود.

فلسفه وجودی آدفا « افزایش بهره وری سازمان‌ها از طریق فراهم آوردن بسترهای اطلاعاتی و ارتباطی بهینه » است. به همین دلیل تولید کمتر حرارت ، مصرف پایین برق در سمت مرکز داده و کلاینت باتوجه به تجربه متخصصان ما و راهکارهای مخصوص درجهت کمک به حفظ منابع سازمان و محیط زیست ، از الویت های آدفا است.

یکی از دلایل تمایز بین ارائه دهندگان مرکز داده در ایران و البته جهان تعدد و تنوع تخصص‌های مورد نیاز و پیچیدگی کار در طراحی، ایجاد یا ارتقا یک مرکز داده است. آدفا با تلاش سخت متخصصان خود در بکارگیری فناوری‌های روز و توجه به استانداردهای لازم تمام تلاش خود را می کند تا هر چه بیشتر از مشکلات آتی جلوگیری کند.

آدفا در این خصوص به ارائه خدمات زیر می‌پردازد:

  • طراحی و اجرای زیرساخت مراکزداده شامل: سیستم های سرمایشی، برق، اعلام و اطفاء حریق ، ابنیه و …
  • طراحی و ایجاد سیستم‌های زیرساختی و کنترلی در مراکزداده از قبیل: کف و سقف، سیستم‌های اعلام حریق، سیستم‌های کنترل دما و رطوبت، سیستم‌های کنترل تصویری، سیستم‌های کنترل دسترسی، سیستم‌های مانیتورینگ و …
  • طراحی و اجرای سرویس‌های مرکزداده، سرورها و سیستم‌های پشتیبان‌گیری Offline و Online برای ذخیره‌سازی انبوه اطلاعات
  • طراحی و ایجاد مدیریت یکپارچه و مرکزی عملیات
  • طراحی و پیاده سازی سایت‌های پشتیبان (Disaster Sites)
  • استفاده از فناوری‌های مجتمع سازی (Consolidation) و مجازی سازی (virtualization) در سطوح مختلف مرکزداده برای ایجاد مرکزداده پویا (Dynamic Data Center)
  • ارائه راهکارهای Clustering برای ایجاد پایداری در سرویسهای حیاتی سازمان

راهکارها

آدفااجرادادهساختطراحیمرکز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *