ارتباط داده های فراایده (آدفا)

ارتباط داده‌های فراایده

با ۱۸ سال تجربه در خدمات‌دهی نوین

شرکت آدفا ارائه دهنده خدمات و راهکاری های جامع در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال ۱۳۸۲ فعاليت خود را آغاز نموده است تا با بهره گيري از توانمندي هاي كادر مجرب، استفاده از تكنولوژي هاي نوين و بکار گيري دانش روز، به عنوان ارائه دهنده راهکارهای مراکز داده ، مجازی سازی ، امنيت و با خدماتی چون طراحی ، اجرا ، نظارت ، پشتیبانی و نگهداری از سرویس های مراکز داده به صورت ۲۴/۷ و تأمين تجهيزات شبکه و مراکز داده در جهت پيشبرد اهداف سازمان ها و موسسات در زمينه هاي مختلف فاوا به نحو شايسته اي فعاليت نمايد.

سرلوحه اهداف شركت آدفا، ارتقاء سطح رضايت مندی مشتريان خود در كوتاه ترين زمان ممكن مي باشد . سرمایه کلیدی آدفا همکاری با بیش از ۱۰۰۰ مشتری وفادار و بیش از ۶۰ پرسنل متخصص می باشد كه در اين راستا و به جهت ايجاد اعتماد و ارتقاء كيفيت خدمــات رسانی جهت افزايش رضايت مندی مشتريان، نسبت به استقرار، اجرا و بهبود سيستم مديريت كيفيت ، اخذ تاییدیه صلاحیت از سازمان برنامه و بودجه ، دریافت گواهینامه های سمتا ،افتا و همچنین عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و کمیسیون مراکزداده سازمان اقدام گردیده است.

فلسفه وجودی آدفـا

ارتقاء بهره وری در سازمان ها از طریق فراهم نمودن و مدیریت بسترهای اطلاعاتی و ارتباطی بهینه با استفاده از سرمایه های انسانی متعهد و متخصص ، آموزش های مداوم و بکارگیری از تجربیات و دانش شرکای تجاری فلسفه وجودی آدفا را تشکیل می دهند.

چشم انداز آدفـا

با اتکا بر توانمدی سرمایه های انسانی تا سال 1405 ، جایگاه آدفا در بین 10 شرکت برتر حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور باشد تا بتوانیم به عنوان یکی از رهبران کلیدی در کشور ضمن کمک به رشد و شکوفایی اقتصاد کشور ، در راستای ارائه خدمات دربازارهای بین المللی اقدام نماییم.

ارزش های آدفـا

  • اشتیاق و توانایی لازم برای شروع کار، همراه با برنامه ریزی و تدبیر را داریم.
  • برای چالش هایمان، راه حل های نو ارائه می نماییم.
  • کارها و روش هایمان متمایز و شاخص است.
  • در کنار هم، از توانایی های هم، توانمندتر میشویم.
  • فارغ از تفاوتها، انسانها را قابل احترام و ارزشمند میدانیم.
  • با ارتباطات موثر در سازمان ضمن کاهش سو تفاهمات، درک متقابل و بهره وری را افزایش می دهیم.
  • به منافع طرفین، به یک نسبت اهمیت می دهیم.
  • مسئولیت هایمان را درک می کنیم و به عهدهایمان پایبندیم.ما معتقد به همدلی و حمایت از یکدیگر برای ایجاد روحیه یکدل تیمی هستیم.
  • با ارتقا بخشیدن دائمی مهارت و دانش سرمایه های انسانی باعث افزایش کارآیی و اثربخشی فرایندهای کسب و کار مشتریانمان گردیده و درنتیجه موجبات صرفه جویی در اقتصاد کشور را فراهم می سازیم.

عضویت ها

رتبه‌بندی شبکه‌ انفورماتیک

مشاوره رایگان در حوزه مرکز‌داده، ممیزی مرکز‌داده، امنیت شبکه و ...

ثبت درخواست
کارشناس فروش

کارشناس فروش
تماس با کارشناس فروش

کارشناس فروش
سلام 👋
چطور میتونم کمکتون کنم؟
1:40
989028888104
×