درباره ما

شرکت آدفا ارائه دهنده خدمات و راهکاری های جامع در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز نموده است تا با بهره گیری از توانمندی های کادر مجرب، استفاده از تکنولوژی های نوین و بکار گیری دانش روز، به عنوان ارائه دهنده راهکارهای مرکز داده ، مجازی سازی ، امنیت و با خدماتی چون طراحی، اجرا، نظارت، پشتیبانی و نگهداری از سرویس های مرکز داده به صورت ۲۴/۷ و تأمین تجهیزات شبکه و مراکز داده در جهت پیشبرد اهداف سازمان ها و موسسات در زمینه های مختلف فاوا به نحو شایسته ای فعالیت نماید.

سرلوحه اهداف شرکت آدفا، ارتقاء سطح رضایت مندی مشتریان خود در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد .

سرمایه کلیدی آدفا همکاری با بیش از ۱۰۰۰ مشتری وفادار و بیش از ۶۰ پرسنل متخصص می باشد که در این راستا و به جهت ایجاد اعتماد و ارتقاء کیفیت خدمــات رسانی جهت افزایش رضایت مندی مشتریان، نسبت به استقرار، اجرا و بهبود سیستم مدیریت کیفیت، اخذ تاییدیه صلاحیت از سازمان برنامه و بودجه ، دریافت گواهینامه های سمتا، افتا و همچنین عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و کمیسیون مراکزداده سازمان اقدام گردیده است.

فلسفه وجودی آدفـا

ارتقاء بهره وری در سازمان ها از طریق فراهم نمودن و مدیریت بسترهای اطلاعاتی و ارتباطی بهینه با استفاده از سرمایه های انسانی متعهد و متخصص ، آموزش های مداوم و بکارگیری از تجربیات و دانش شرکای تجاری فلسفه وجودی آدفا را تشکیل می دهند.

چشم انداز آدفـا

با اتکا بر توانمدی سرمایه های انسانی تا سال 1405 ، جایگاه آدفا در بین 10 شرکت برتر حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور باشد تا بتوانیم به عنوان یکی از رهبران کلیدی در کشور ضمن کمک به رشد و شکوفایی اقتصاد کشور ، در راستای ارائه خدمات دربازارهای بین المللی اقدام نماییم.

ارزش های آدفـا

  • اشتیاق و توانایی لازم برای شروع کار، همراه با برنامه ریزی و تدبیر را داریم.
  • برای چالش هایمان، راه حل های نو ارائه می نماییم.
  • کارها و روش هایمان متمایز و شاخص است.
  • در کنار هم، از توانایی های هم، توانمندتر میشویم.
  • فارغ از تفاوتها، انسانها را قابل احترام و ارزشمند میدانیم.
  • با ارتباطات موثر در سازمان ضمن کاهش سو تفاهمات، درک متقابل و بهره وری را افزایش می دهیم.
  • به منافع طرفین، به یک نسبت اهمیت می دهیم.
  • مسئولیت هایمان را درک می کنیم و به عهدهایمان پایبندیم.ما معتقد به همدلی و حمایت از یکدیگر برای ایجاد روحیه یکدل تیمی هستیم.
  • با ارتقا بخشیدن دائمی مهارت و دانش سرمایه های انسانی باعث افزایش کارآیی و اثربخشی فرایندهای کسب و کار مشتریانمان گردیده و درنتیجه موجبات صرفه جویی در اقتصاد کشور را فراهم می سازیم.

عضویت‌ها

مشتریان

افتخار آدفا خدمت بی‌وقفه و همکاری با شرکای تجاری خود است.
مشاهده همه مشتریان