مسئولیت اجتماعی

مسئولیت اجتماعی آدفا

مسئولیت اجتماعی شامل فعالیت‌هایی می‌شود که شرکت‌ها و افراد در قبال جامعه‌ای که در آن هستند، باید انجام دهند. این فعالیت‌ها بایستی در جهت حفظ ، مراقبت و کمک به جامعه‌ باشد.

از بدو تاسیس آدفا ، اینجانب فعالیت‌هایی را که تعهدی به جامعه و افراد جامعه دارد، در نظر و قصد دارم این تعهدات را به نحو احسنت به انجام رسانم. به صورت کلی مسئولیت‌های اجتماعی را می‌توانیم محیطی ، اخلاقی  و خیرخواهانه  بدانیم.

مسئولیت های اجتماعی محیطی

درتمام طراحی های مراکز داده افزایش کارایی و بهره وری از طریق بهینه سازی مصرف انرژی با آخرین تکنولوژی های روز دنیا خصوصا در سیستم های سرمایشی و استفاده از بسترسرورهای مجازی در الویت می باشند.

همچنین در خصوص راه اندازی دستک تاپ مجازی کاربران در شرکت و سایت های مشتریان که در بهینه سازی مصرف انرژی ، تولید گرما، کاهش نیروی پشتیبانی و در نتجه افزایش بهره وری نقش بسزایی دارد بخشی از الویت ما می باشد.

مسئولیت های اجتماعی اخلاقی (کارآفرینی)

آموزش و ایجاد فرصت برای رشد و توانمندسازی بیش از 300 نفر از همکاران فنی و رشد و ارتقا مشتریان گرامی در طی 20 سال فعالیت حرفه بخشی از تعهد به جامعه می باشد که همچنان با افتخار ادامه دارد.

مسئولیت های اجتماعی خیرخواهانه

همیشه کمک و همیاری به افراد نیازمند دغدغه اصلی مجموعه و اینجانب بوده و به لطف خداوند متعال و با حمایت و پشتوانه مشتریان گرامی اقدام به حمایت از بنیادهای خیریه از جمله بنیاد کودک ، انجمن حمایت از کودکان کار و …. گردیده است. امیداست با اقدامات هرچند کوچک نسبت به تربیت آینده سازان این کشور کوشا باشیم.

“۶۰۰۰ دانش‌آموز در خطر احتمالی #ترک_تحصیل هستند.”
با میانگین معدل ۱۷.۵…
فقط به دلیل از دست دادن همیاران مقیم خارج از ایران به علت تحریم یک جانبه آمریکا و عدم امکان انتقال وجه از دفتر امریکا به ایران.
نمی‌دانیم چه اتفاقی برای این ۶۰۰۰ دانش‌آموز خواهد افتاد اگر کماکان مورد حمایت بنیادکودک قرار نگیرند.
اما بنیادکودک همواره به مهربانی شما دلگرم است تا بتواند این دانش‌آموزان با استعداد کم‌ برخوردار را با همیاری شما در کلاس‌های درس حاضر نگه دارد.
021-42510