اعضای منتخب شورای مرکزی برای سمت ریاست سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور اعلام شدند
[statistics params='unique' class='fix-digits']

اعضای منتخب شورای مرکزی برای سمت ریاست سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور اعلام شدند

شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور نظام‌الدین خوارزمی از استان فارس، حسن هاشمی از استان خراسان رضوی و فرشید بخشی نژاد از استان گیلان را به عنوان کاندیداهای پیشنهادی برای دریافت حکم ریاست سازمان به رئیس‌ جمهوری انتخاب کرد.

شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور نظام‌الدین خوارزمی از استان فارس، حسن هاشمی از استان خراسان رضوی و فرشید بخشی نژاد از استان گیلان را به عنوان کاندیداهای پیشنهادی برای دریافت حکم ریاست سازمان به رئیس‌ جمهوری انتخاب کرد. 

به‌گزارش آدفا به نقل از پیوست؛ حسن هاشمی، رئیس‌ سازمان نظام صنفی خراسان رضوی به پیوست گفت: «در انتخابات شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور که امروز برای معرفی ۳ نفر کاندیدای ریاست برگزار شد. نظام‌الدین خوارزمی از استان فارس با ۱۸ رای و حسن هاشمی از استان خراسان رضوی با ۱۸ رای و فرشید بخشی‌نژاد از گیلان با ۱۰ رای برای انتخاب و دریافت حکم ریاست سازمان و شورای مرکزی نظام صنفی رایانه‌ایی کشور به رییس جمهوری انتخاب  شدند که طبق قانون، رئیس‌‌جمهوری از میان این سه گزینه، یک نفر را انتخاب و در آینده نزدیک حکم ریاست را صادر خواهند کرد». 

بیشتر بخوانید: دستورالعمل‌هایی برای جلوگیری از وقوع حوادث حملات سایبری اخیر

آنطور که حسن هاشمی می‌گوید در انتخابات امروز که به دلیل کرونا هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضور برگزار شده است، آزاد معروفی که به عنوان یکی از کاندیداها برای معرفی به رئیس جمهوری اعلام آمادگی کرده بود به همراه دیگر اعضا سازمان نظام صنفی استان تهران در این انتخابات حضور نداشتند و در نهایت آزاد معروفی ۴ رای بدست آورد. 

شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور نظام‌الدین خوارزمی از استان فارس، حسن هاشمی از استان خراسان رضوی و فرشید بخشی نژاد از استان گیلان را به عنوان کاندیداهای پیشنهادی برای دریافت حکم ریاست سازمان به رئیس‌ جمهوری انتخاب کرد. آنطور که حسن هاشمی می‌گوید در انتخابات امروز که به دلیل کرونا هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضور برگزار شده است، آزاد معروفی که به عنوان یکی از کاندیداها برای معرفی به رئیس جمهوری اعلام آمادگی کرده بود به همراه دیگر اعضا سازمان نظام صنفی استان تهران در این انتخابات حضور نداشتند و در نهایت آزاد معروفی ۴ رای بدست آورد 

همچنین امروز ترکیب هیات رئیسه شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور نیز مشخص شد. بر این اساس، حسن هاشمی به عنوان نایب رئیس اول شورای مرکزی و بردیا بهنیا از مازندران به عنوان نایب رئیس دوم شورای مرکزی انتخاب شده اند. از سوی دیگر هم عبدالوحید واحدی از استان هرمزگان به عنوان خزانه دار انتخاب شده است. 

به باور هاشمی که راهبری گروه اتحاد آباد را در انتخابات برای کسب ریاست نظام صنفی کشور بر عهده داشت، این اولین بار در انتخابات سازمان نصر کشور است که شاهد تنوع کاندیداها از استان‌های مختلف در صنف چند هزار نفری برای ریاست سازمان هستیم.